Taht Online

Oyuncular Kalesini ve ordu kuvvetlerini geliştirerek Dünyanın dört bir yanından gelen rakiplerine meydan okuyacaklar, sürekli gelişmeleri ve gelişmiş müttefikleri ile büyük diyarların hükümdarı olabilirler. Şiddetle gelen saldırılar ve Acımasız canavarlara karşı gelerek meydan okuyarak feth edecekler, Aynı anda kendine ait olan büyük yıkılmaz imparatorluk kuracaklar.
Hemen arkadaşlarını davet et,kendi imparatorluğu keşfet ve birlikte bu zeminlerin hükümdarı ol!

Taht Online Özellikleri:
Mühteşem Ekrak görüntüsü
Görüntülerin kalitesine gelince 《Taht Online》 Orta Çağ savaşlarını temsil eden inşaatları ve birlikleri gerçekleştirerek oyunculara sunmuştur, örnek verecek olursak Roma döneminde kullanılan imaratlar oyun içersinde tamamen inşa edilebilir, şuan piyasada sürdürülen benzer strateji oyunlar arasında en kaliteli ve en oynayabilir oyun olarak sıralanmaktadır.

Yeni Oynama Tarzı
Oynayabilirlik açısından savaşma ve savaş taktiklerini öğrenmekten başka,çiftlik sistemi oldukça eğlenceli ve güzeldir, savaş sevmeye ittifaklı oyuncular için özel tasarlanmış çiftlik özelliği ile oyuncular istediği gibi arkadaşların çifitliğine girer ve belirli miktarda gelirleri elde edebilirler ve savaşmadan seviyelerini geliştirebilirler.

Kaynak Üretimi
Oyuncular oyundan kazanan türlü kaynakları kullanarak çeşitli inşaat yapımları ve gelişimleri yapabilirler, sürekli savaşlarda kazanarak seviyelerini yükseltebilirler. Belirli bir seviyeye ulaştığında kendi ittifaklığını oluşturabilir ve müttefikler arası ekonomi ve ordu birlikleri paylaşabilirler. Kalenin seviyesi zaman akışı ve tecrübelerin kazanışıyla farklı ve muhteşem bir duruma gelecektir. Çeşitli asker birliklerinin ve ekipmanlarının sürekli gelişmesi Hünkarın değerli itemleri ve ekipmanları ile birleştirilerek güçlü ve dayanıklı büyük bir ordu birimleri kendi imparatorluğu kurarak bu zeminin en büyük Hükümdarı olabilirler.

Müttefik Savaşları
Oyuncular kaleni geliştirerek, ordu birliklerin güçlerini arttırarak ve askeri kuvetleri sürekli geliştirerek ittifak ortaklarınla yanyana savaşıp diyarın Hünkarı olabilirler. Ülkelerden gelen türlü savaş ilanlarına karşı gelerek kendinizi dünyaya tanıtabilirsiniz ve buradan size ait olan imparatorluğu keşfedebilirsiniz.

Oyun Özellikleri
1.Rakip dolu dengesiz dünyada, güçlü olmak,galip olmak demektir.Sınırsız kaynaklara sahip zeminler hünkarını bekliyor.

2.Beş farklı asker birliklerini çeşitli teknolojik araştırmalar ile kendine ait olan güçlü ordu kuvvetlerini keşfet.

3.Muhteşem NPC ve görev sistemleri gelişmeni ve güçlü kalmanı sağlayacaktır.

4.İttifak destekleri,Savunma anlaşmaları, Karşı gelmeler,Ordu paylaşımları ve ticaret kurumları arkadaşlarınla olan güvenç ilişkilerini dahada sağlam hale getirir.

5.Çiftlik sistemi,benzersiz oynama tarzı ve arkadaş ilişkilerini,büyük kaynakları kazanmanı kolaylaştırır .

6.Mükemmel farklı olan ekipman geliştirme sistemi,
cevher takma-çekme ve güçlü saldırılara sahip olma artık bukadar basit.

7.Aniden gelen sistem bilgileri, her an senin için önemli savaş ve saldırıları takip edecek ve seni aniden bilgilendirecektir.

8.Kaliteli ve gelişmiş ekran görüntüsü, nefes kesici sesleri.Tehlikeli mühteşem savaşlara katılma zamanı! artık kendi imparatorluğunu kurma zamanı geldi.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>