MOBÍCI

Mobíci sú späť! A tentoraz sa s nimi môžeš zabávať aj vo svojom telefóne.

Aplikácia Mobíci ťa prenesie hlbšie do zábavného sveta Mobíkov. Zahraj sa s Teom, prečítaj si všetko o svojich obľúbených Mobíkoch, hlasuj za svojho favorita v SuperStar alebo chytaj Mobíkov z reklám a vyhraj špičkový telefón. A to všetko priamo zo svojho mobilu!
Aplikácia Mobíci obsahuje tieto funkcie:

Zahraj sa s Teom
Zahraj sa s Teom! Poštekli ho, rozosmej alebo sa ho na čokoľvek opýtaj. Teo reaguje na tvoje dotyky a otázky, tak sa začni baviť.

Všetko o Mobíkoch
Akú má Teo špeciálnu schopnosť? Odkiaľ prišla Mel? Prečo Tom miluje svoju čapicu? Pozri si podrobný profil svojho obľúbeného Mobíka a prečítaj si o ňom veci, ktoré doteraz nikto nevedel!

Chyť Mobíka a vyhraj
Chytaj do svojho mobilu Mobíkov priamo z reklám siete Telekom! Ak ich nachytáš dosť, môžeš vyhrať špičkový telefón SONY XPERIA J.

SuperStar hlasovanie
Hlasovať za svojho favorita v SuperStar môžeš už aj cez mobil! Pošli mu hlas cez SMS priamo z aplikácie a sleduj, ktorí finalisti sú ešte stále v hre.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>